Remixshop CEE

Provize: 10,00%

Stránky produktu: http://www.vivnetworks.com/affiliate-katalog/remixshop-cee

Cookies: 30 dnů

Přejít do programu

O kampani

Remix Second Hand je jedním z největších internetových obchodů pro second hand módu v Evropě. Nabízí kvalitní second hand a outlet oblečení a doplňky v 9 zemích – Rakousku, Bulharsku, Německu, Řecku, Polsku, Rumunsku, Slovensku, České republice, Maďarsku.

Na Remixshop.com vždy najdete výběr z více jak 100 000 produktů, a každý den přidáváme více než 10 000 módních vychytávek do sortimentu.

Ceny second hand produktů klesají o–5% každý den přesně v 15:00 hod. Každodenní sleva se hromadí, dokud nedosahnе -75%, pak produkt bude dostupný jen několik dní.
V portfoliu Remixshop.com najdete více jak 5 000 světoznámých značek od H & M a Zara po Chanel a Gucci. Jsou rozděleny do tří cenových segmentů – Luxury (designérské značky, vyšší cena), Mid Range (moderní značky, vyšší cena než Budget) a Budget (známé značky s výhodným poměrem ceny a kvality).

80% zákazníků společnosti Remix Second Hand jsou ženy, 20% muži. Hlavní věkovou skupinou je 25-45 let, z nichž 50% sídlí ve velkých městech, 50% menších měst. Z hlediska preferencí zákazníci nakupují online a orientují se na dobrý poměr ceny a kvality. Obvykle jsou nadšeni určitými značkami a nálezy jinými než návrhy masového trhu. Zákazníci hledají výhodné hity, mají svůj vlastní styl a oceňují unikátní módní poklady, které najdou na Remixshop.com

Podmínky programu:

  • Nabízíme provizi 10% a 30 dní života cookie. Návrh je velmi atraktivní vzhledem k vysokému retention rate a krátké click-to-conversion cestě na remixshop.com. Doba schválení je poměrně krátká - 30 dní.
  • SEM, Facebook a dynamický retargeting je zakázán.

Tento program je pro CZ, SK, HU.

CJ

Odebírej nové kampaně do emailu