DietSystem - partnerský program

Provize: 35,00%

Stránky produktu: http://www.dietsystem.cz

Cookies: 60 dnů

Přejít do programu

O kampani

Provizní (affiliate) systém

DietSystem není pouze o samotné aplikaci, kterou pro Vás chceme přivést k dokonalosti. 
Je to i o komunitě, protože víme, že jen kvalitní práce se efektivně šíří.

Baví Vás DietSystem a chcete o tom říct známým z oboru? Budeme moc rádi. Připravili jsme pro vás věrnostní program. Staňte se našimi partnery a získávejte za všechna doporučení poctivou odměnu. Nejedná se o multilevel marketing. To znamená, že našim zájmem není, abyste si tvořili vlastní síť partnerů, ale abychom vás odměnili a poděkovali Vám za doporučení. Moc dobře víme, že “word of mouth”, neboli hezky česky - “šuškanda” je nejlepší nástroj jak šířit informace a reference.

Zaregistrujte se do našeho partnerského programu a staňte se tak součástí komunity, která DietSystem pomáhá rozšířit do celé České republiky.

 • Do 10ti doporučení: 25% provize (částka od 325,- - 1.500,- za úspěšnou konverzi)
 • Do 20ti doporučení: 30% provize (částka od 390,- - 1.800,- za úspěšnou konverzi)
 • Nad 21 doporučení: 35% provize (částka od 450,- - 2.100,- za úspěšnou konverzi)

 Ale víme, že život je i o něčem více než jen o penězích. Každý rok tak odměníme 3 nejlepší partnery. Připravíme vám překvapení ušité přesně Vám na míru. Užijete si tak svůj čas, který Vám DietSystem ušetří na maximum a okořeníte ho skvělými zážitky..

PRAVIDLA PARTNERSKÉHO PROGRAMU:

 • Odměny za doporučení jsou vypláceny vždy jednou měsíčně k 10. Dni následujícího měsíce na bankovní účet partnera.
 • Úspěšné doporučení se počítá po 14ti dnech, kdy klient využívá DietSystem
 • Úspěšným doporučením se počítá roční předplatné jakéhokoliv typu aplikace DietSystem
 • Počty doporučení se vždy restartují po jednom roce. Celý DietSystem startujeme 23. 10. A přesně to je i den, kdy spouštíme partnerský program pro rok 2017/2018. Čím dřív do celého vlaku naskočíte, tím máte větší šanci na ty nejvyšší provize.
 • 23. 10. 2018 připravíme třem z vás zážktkové překvapení ušité přesně na míru. Nebojte. Vše domluvíme podle vašeho času. Chceme vás odměnit. Termín vaší odměny dáme tedy dohromady společně.
 • Veškeré údaje jsou soukromé. Partneři vidí pouze svojí vlastní databázi a nemusíte se bát. Náš cíl je, abychom společně pracovali na šíření DietSystem, ale pořád lidsky a v přátelské atmosféře.
 • Před započetím naší spolupráce Vám zavolá Jana Vaňková, nebo někdo z vedení společnosti. Popovídáte si a pak už je to pouze na Vás.

PÁR RAD A DOPORUČENÍ - NIKOLIV VŠAK PRAVIDEL
Jak budete DietSystem doporučovat necháme čistě na Vás. Společně si o tom jen popovídáme. 
Chtěli bychom, aby se Vám dařilo. Připravili jsme proto pár rad a tipů, jak zvýšit efektivitu doporučení:

 • Vložte na svůj web (blog, sociální sítě, atd.) DietSystem banner. Zde naleznete bannery ke stažení.Stačí nám napsat jakou velikost potřebujete a my ho pro Vás rádi vyrobíme. (právě na tom pracujeme)
 • Napište k banneru proč Vás DietSystem baví a co přesně oceňujete. Osobní zkušenost je vždy nejlepší a Vaši známí budou rádi, že to slyší právě od Vás.
 • Natočte o DietSystem krátké video a umístěte na Vaše sociální sítě. Všichni se rádi dívají na videa. Jedná se o jeden z nejúčinnějších nástrojů.
 • Sdílejte Váš unikátní partnerský DietSystem kód. My díky tomu poznáme, že se jedná o doporučení právě od Vás.

CO ŘÍCT NA ZÁVĚR? 
Nehledáme agresivní obchodní zástupce, ale lidi, kteří mají DietSystem rádi a chtějí se zapojit do komunity lidí, díky kterým ho můžeme neustále zlepšovat.

Zakládáme si na příjemném, otevřeném a fér chování. Chceme tvořit především kvalitní komunitu, ne mezinárodní korporát, kde si jdou všichni po krku.

 

Budeme moc rádi, když se do našeho partnerského programu zapojíte, protože díky Vám se naše velké plány mohou realizovat a Vy díky DietSystem získáte nejen penízky a čas, ale třeba i zasloužený relax, odpočinek a hlavně náš vděk.
Máte jakékoliv dotazy? Napište nám na info@dietsystem.cz. Jsme zde pro Vás.

DietSystem app, s.r.o.

Min. výplata: 300,00 Kč

Odebírej nové kampaně do emailu